شماره تماس : 09020022169

کسب درامد ( ماشین حساب )

کسب درامد ( ماشین حساب )

بازدید ایده ؛ ارائه دهنده برنامه های محاسبه گر میزان کسب درآمد سیستم های کسب و کار آنلاین " ماشین حساب "

محاسبه دریافتی و پرداختی ، سود خالص کاربران ، معین کننده نوع ایپی ،دارای یک الی چهار سطح کاربری متناسب با نیاز شخص و...

 

 

معرفی برنامه / ماشین حساب بازدید ایده چیست ؟!

برنامه محاسبه گر ، جهت محاسبه سریع با مشخص کردن معیار های معین سیستم های کسب درآمد با عنوان " ماشین حساب بازدید ایده / bazdidideh calculator " که در حال حاضر نسخه چهار با عنوان " bazdidideh calculator BC-4 " در حال ارائه جهت استفاده افراد فعال کسب و کار های اینترنتی میباشد.

این برنامه بدون نیاز به اینترنت ویا دانش خاصی قابل استفاده در تمامی سیستم های کسب و درامد اینترنتی میباشد و به دلیل ارائه نسخه های جدید از ظاهر و رابط کاربری سریعی بهره مند است و لازمه استفاده از آن دارابودن مجموعه مایکروسافت افیس و برنامه های مورد نیاز ویندوز میباشد.

ماشین حساب بازدید ایده ، سیستم های بازدید ساز (بازدید ساز ، افزایش بازدید ، سورف ، کسب درامد اتوماتیک ، افزایش بازدید زبانه ای و... ) ، سیستم های جستجوی گوگل همچنین سیستم پاپ آپ ( پاپ اپ ، پاپ اندر ، پاپ اندر ویژه ، پاپ آپ زبانه ای و... ) و سیستم اسمارت پاپ ( تبلیغات نمایشی ) را با معیار های مختلف چون : نوع ایپی تا سه نوع ( ایپی ایرانی / خارجی / ترکیبی ) ، نوع کاربری تا چهارکاربری ( برنزی / نقره ای / طلایی / الماس ) ، درصد های تخفیف خرید و افزایش درامد هر سطح ، میزان پورسانت دهی بخش زیرمجموعه گیری با محاسبه دقیق تمام معیار ها و.... را برای سیستم های کسب درامد به صورت دقیق محاسبه خواهد کرد و نیاز به گذاشتن زمان زیاد برای معین کردن بسیاری از هزینه ها ، پرداختی ، دریافتی و سود و... را برایتان نخواهد داشت و با وارد کردن اطلاعات اولیه سیستم ، تمام اطلاعات را به سرعت در همان لحظه مشاهده خواهید کرد و با اطمینان خاطر نسبت به فعالیت خود و پرداخت هزینه ها و سود معین خود میتوانید فعالیت نمایید.

دقت و سرعت عمل این برنامه نسب به حالت دستی که بر روی کاغذ ، ذهن و... نسبت به پرداخت وجه اولیه ، وجه دریافتی و معین کردن سود و... میپردازید تا 99% بیشتر میباشد و از ضرر کردن و اشتباهات ممکن شما را رها خواهد کرد تا با قدرت به فعالیت خود ادامه دهید....

 

 

چطور از برنامه ماشین حساب بازدید ایده استفاده کنم !؟

نگران نباشید محیط برنامه کاملا فارسی هست و به سادگی تمام عنوان ها مشخص شده ، همچنین جهت راحتی و آشنایی بیشتر شما راهنمای برنامه به صورت کاملا تصویری گردآوری شده و همراه محصول به شما ارائه میگردد که هیچ مشکلی در استفاده برنامه نداشته باشید.

 

 

چطور میتونم برنامه های ماشین حساب بازدید ایده را تهیه کنم ؟!

توجه داشته باشید جهت تهیه برنامه میتوانید جهت اشنایی با سیستم ابتدا وارد پنل کاربری بازدید ایده شوید ، همچنین این برنامه دارای کد تشخیص اصالت می باشد و بعد از پرداخت و خرید اینترنتی حداکثر ظرف مدت 24 ساعت از طریق پیامک لینک دانلود برنامه و رمز فعال سازی آن ارسال خواهد شد و نسخه بروز رسانی بعدی برنامه با تخفیف ویژه برای شما قابل استفاده میباشد.

هنگام پرداخت وجه اطلاعات واقعی و صحیح خود را وارد نمایید تا در صورت بروز هرگونه مشکل همکاران ما نسبت به رفع آن اقدام نمایند ( نام و نام خانوادگی ، شماره تماس ، ایمیل ) همچنین هنگام دریافت محصول تصویر کارت ملی جهت جلوگیری فروش به افراد غیرحقیقی الزمایست!

 

 

تمایل دارم تمامی محصولات ماشین حساب بازدید ایده را دریافت نمایم ؟!

با دریافت تعداد محصولات بیشتر مجموعه ماشین حساب بازدید ایده میتوانید علاوه بر تخفیف تمام محصولات را در یک برنامه دریافت نمایید چرا که این امکان وجود دارد تا با دریافت سیستم های دیگر تنها با یک کلیک بین سیستم ها جابه جا شوید و با مدیریت آسان و یکپارچه در یک برنامه به راحتی به جمع اوری و تنظیم اطلاعات فعالیت خود بپردازید.

 

 

کدام نسخه بازدید ساز با چه عنوانی و از کجا باید تهیه شود !؟

این برنامه در نسخه bc-4 به فروش میرسد و تا به امروز نسخه های قبلی ان با عناوین زیر ارائه شده است :

تاریخ ساخت : 1396/02/01     مدت اماده سازی : 6 ساعت   

تاریخ اولین بروزرسانی : 1396/03/14  (نسخه  bc-1)    مدت اماده سازی : 3 ساعت   

تاریخ دومین بروزرسانی : 1396/04/14 (نسخه bc-2)   مدت اماده سازی : 99 ساعت  

تاریخ سومین بروزرسانی : 1396/04/24 (نسخه  bc-2/1)   مدت اماده سازی : 2 ساعت  

تاریخ چهارمین بروزرسانی : 1396/07/14  (نسخه  bc-4)   مدت اماده سازی : 41 ساعت

توجه داشته باشید نسخه های قبلی از مشتریان پس گرفته میشود و بروزرسانی نسخه جدید ارائه میشود لزا تمامی نسخه های قبلی کارایی ندارند و غیر قابل خریداری و دریافت نه تنها از بازدید ایده بلکه از هر شخص و یا سایت دیگریست و دقت نمایید تمامی محصولات تنها توسط خود سیستم بازدید ایده و در سایت رسمی بازدید ایده به ادرس https://www.bazdidideh.com/ ارائه میشود و دیگر موارد دریافتی فاقد کارایی و تقلبی هستند.

 

 

اطلاعات مهم و کاربردی درباره ماشین حساب بازدید ایده ؟!

  • معرفی ماشین حساب بازدید ساز ::

این بخش مخصوص سیستم های کسب و کار آنلاین اتوماتیک است که نمونه جدیدترین الگوریتم آن را در پنل کاربری بازدید ایده بعد از ورود قادر به تست و مشاهده هستید ، این برنامه به شما اجازه میدهد تا تمام اطلاعات مهم و مورد نیاز خود را به درستی و دقت بالا در کمترین زمان تنها با مشخص کردن 25 فیلد اصلی بدست اورید و از بیش از 110 داده بدست اماده را مورد استفاده قرار دهید.

این برنامه در تمامی سیستم های مشابه ساختار بازدید ایده و ورژن ها قبلی که دارای سطح های کاربری کمتر ، عدم تشخیص نوع ایپی و... نیز قابل استفاده هست که با اسامی دیگر تولید و فعال هستند کاملا کارایی دارد ، تنها کافیست هر امکانی که در سایت مذکور موجود نیست معادل 0 - صفر قرار داده شود.

برای مثال:

اگر در سیستمی نوع ایپی فقط ایرانی هست میتوانید دو نوع دیگر ایپی را معادل 0 - صفر قرار دهید و از سیستم استفاده نمایید.

اگر در سیستمی تنها یک،دو یا سه سطح کاربری وجود دارد تنها کافیست اطلاعات همان سطح را مشخص نمایید و دیگر سطوح رو معادل 0 - قرار دهید.

حتی در صورت تفاوت کلی در ساختار قادر خواهید بود با استفاده از تک سطح اصلی اطلاعات سیستم مربوط را دریافت کنید.

و...

همچنین توجه داشته باشید بازدید ساز با عنوان های : سورف ، بازدید اتوماتیک ، کسب درامد اتوماتیک ، افزایش بازدید ، افزایش بازدید زبانه ای و... نیز در اینترنت شناخته شده است که تماما در این برنامه قابل استفاده میباشد و تنها نام های نسبت داده شده دیگر این سیستم هستند.

  • معرفی ماشین حساب جستجوی گوگل ::

این بخش مخصوص سیستم های کسب و کار آنلاین جستجوی گوگل است که نمونه جدیدترین الگوریتم آن را در پنل کاربری بازدید ایده بعد از ورود قادر به تست و مشاهده هستید ، این برنامه به شما اجازه میدهد تا تمام اطلاعات مهم و مورد نیاز خود را به درستی و دقت بالا در کمترین زمان تنها با مشخص کردن 72 فیلد اصلی بدست اورید و از بیش از 190 داده بدست اماده را مورد استفاده قرار دهید.

این برنامه در تمامی سیستم های مشابه ساختار بازدید ایده و ورژن ها قبلی که دارای سطح های کاربری کمتر ، عدم تشخیص نوع ایپی و... نیز قابل استفاده هست که با اسامی دیگر تولید و فعال هستند کاملا کارایی دارد ، تنها کافیست هر امکانی که در سایت مذکور موجود نیست معادل 0 - صفر قرار داده شود.

  • معرفی ماشین حساب پاپ آپ ::

این بخش مخصوص سیستم های کسب و کار آنلاین پاپ آپ است که نمونه جدیدترین الگوریتم آن را در پنل کاربری بازدید ایده بعد از ورود قادر به تست و مشاهده هستید ، این برنامه به شما اجازه میدهد تا تمام اطلاعات مهم و مورد نیاز خود را به درستی و دقت بالا در کمترین زمان تنها با مشخص کردن 18 فیلد اصلی بدست اورید و از بیش از 112 داده بدست اماده را مورد استفاده قرار دهید.

این برنامه در تمامی سیستم های مشابه ساختار بازدید ایده و ورژن ها قبلی که دارای سطح های کاربری کمتر ، عدم تشخیص نوع ایپی و... نیز قابل استفاده هست که با اسامی دیگر تولید و فعال هستند کاملا کارایی دارد ، تنها کافیست هر امکانی که در سایت مذکور موجود نیست معادل 0 - صفر قرار داده شود.

همچنین توجه داشته باشید پاپ آپ با عنوان های : پاپ اندر ، پاپ اندر ویژه ، پنجزه بازشونده و... نیز در اینترنت شناخته شده است که تماما در این برنامه قابل استفاده میباشد و تنها نام های نسبت داده شده دیگر این سیستم هستند.

  • معرفی ماشین حساب اسمارت پاپ ::

این بخش مخصوص سیستم های کسب و کار آنلاین اسمارت پاپ است که نمونه جدیدترین الگوریتم آن را در پنل کاربری بازدید ایده بعد از ورود قادر به تست و مشاهده هستید ، این برنامه به شما اجازه میدهد تا تمام اطلاعات مهم و مورد نیاز خود را به درستی و دقت بالا در کمترین زمان تنها با مشخص کردن 18 فیلد اصلی بدست اورید و از بیش از 112 داده بدست اماده را مورد استفاده قرار دهید.

این برنامه در تمامی سیستم های مشابه ساختار بازدید ایده و ورژن ها قبلی که دارای سطح های کاربری کمتر ، عدم تشخیص نوع ایپی و... نیز قابل استفاده هست که با اسامی دیگر تولید و فعال هستند کاملا کارایی دارد ، تنها کافیست هر امکانی که در سایت مذکور موجود نیست معادل 0 - صفر قرار داده شود.

 

 

برنامه های مشابه به عناوین متفاوت همچنین همین محصول با تمام این اطلاعات در سایت های دیگر رویت شده حتی با قیمت کمتر !؟

توجه نمایید برنامه ماشین حساب بازدید ایده تنها در سایت رسمی بازدید ایده با ادرس https://www.bazdidideh.com/ به فروش میرسد و تمامی محصولات دارای کد تشخیص اصالت میباشد ، در صورتی که محصولی با عنوان و اطلاعات مشابه را به صورت رایگان یا با قیمت های دیگر دریافت کرده اید میتوانید با اطلاع رسانی به تیم بازدید ایده و تحویل نسخه منسوخ که فیک و فاقد کارایی میباشد علاوه بر دریافت هدیه و نسخه اصلی برنامه ، ما را در این راه یاری نمایید.

در حال حاضر هیچ برنامه ای با کارایی سیستم بازدید ایده تولید نشده و مطمعنا با توجه به قفل محصولات در صورت به فروش رسیدن محصولات با عناوین مختلف هیچ فایلی دریافت نخواهید کرد و فقط کلاه برداری میباشد.

و در انتها هر نسخه از محصولات بازدید ایده امکان کپی برداری ندارد و فقط محصول اصلی قادر به دریافت بروز رسانی ها میباشد.

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این برنامه و محتوای آن متعلق به شرکت بازدید ایده بوده ( www.bazdidideh.com ) و هرگونه کپی برداری ،تکثیر و فروش بدون کسب مجوز ، پیگرد قانونی خواهد گرفت.

 

 

خرید محصولات ماشین حساب بازدید ایده::
       پرداخت آنلاین - تحویل لینک دریافت و رمز برنامه در تلگرام و صندوق پیامک تلفن همراه شما " کمتر از 24 ساعت "
 

 

 

 

#بازدید ایده #ماشین حساب #ماشین حساب کسب درآمد #ماشین حساب کسب درامد #ماشین حساب کسب و کار #ماشین حساب کسب و کار آنلاین #ماشین حساب مجازی #ماشین حساب بازدید ایده #ماشین حساب بازدید ساز #ماشین حساب جستجوی گوگل #ماشین حساب پاپ اپ #ماشین حساب اسمارت پاپ #کسب درامد حرفه ای با ماشین حساب #خرید ماشین حساب #خرید ماشین حساب کسب و کار اینترنتی #بازدید ایده ارائه دهنده ماشین حساب کسب و کار اینترنتی #برنامه کسب درامد #برنامه کسب درامد اینترنتی #ماشین حساب کسب درامد اینترنتی #برنامه افلاین کسب درامد #محاسبه کسب درامد افلاین با ماشین حساب بازدید ایده #محصولات بازدید ایده #محصولات افزایش بازدید #محصولات جدید #bazdidideh calculator BC-4 #بازدید #bazdidideh calculator #بازدید و افزایش آن #bazdidideh #افزایش بازدید #BC-4 #افزایش ورودی گوگل #calculator BC-4 #خرید ورودی گوگل #نسخه bazdidideh calculator BC-4 #کسب درامد اینترنتی #پکیج های تبلیغات اینترنتی #پکیج کسب درامد